Kombe VW T2

Shitet nga: Regjep Breznica 27 Sht 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Pjes per fave 2 urdhnoni blini pjes te sigurta edhe montimin e bejm si te deshironi ju me montim pa montim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim