Kombe VW T2

Shitet nga: Zeqir Ibrahimi 31 Jan 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin FAW, T2 , 1.6 disel , ngjyre te gjelbert eshte ne gjendje te rregullt per shum kontaktoni ne numrin e telefonit 045-478-024 cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim