Kombe VW T4

Shitet nga: Nagip 13 Sht 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 750 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes vw t4 2.5 TDI ne gjendje shum tmir teknike, 4 goma te dimrit me bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim