Kombe VW T4

Shitet nga: Blerand 01 Nën 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesh kombin t4 viti i prodhimit 1993,motorin 1.9,hargjime t vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim