Kombe VW T4

Shitet nga: Volkswagen 27 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim busin ne gjendje shum te shkelqyer me te gjith serviset e kryer kilometra 219mi origjinal fellga te bukura per me shum info ne +386 49 84 14 24 + Viber whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim