Kombe VW T4

Shitet nga: pajtim 24 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes vw volkswagen t4 1.8benzin hargjimet shum te vogla ne gjendje shum te mir regjistrimi i skadum po i qlajmrum denim nuk ka bejm edhe ndrrim me naj kuzhin ose me naj pikapo ju mir presim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim