Kombe VW T4

Shitet nga: pajtim 13 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Wvollsfagen t4 1.8benzin ne gjendje shum te mir bejm edhe ndrrim me naj pikapo ose me naj kerr familjar ju mir presim ose ne viber +37744504712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim