Kombe VW T4 dizel -98

Shitet nga: kombe 05 Dhj 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombe 1.9 dizel Td viti i prodhimit 1998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim