Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: nesret nosa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet t4 1.9dizell kombi ka 10 muj regjistrim baj ndrrim esht ne emer temin porkthimi bahet meniher i ka serviset e kryne i gumat e dimrit me c esht central alarm 044462594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim