Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: Selimi 23 Jan 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionet vw t4 1.9 dizell viti prodhimit 1993 regjistrim deri ne fund prillit shum i rujten i pershtatshem per mobile rimorkion 200x300 mrena me cerat shum te rujtme per ma shum informata mun te kontaktoni ne 044673116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim