Kombi Mercedes

Shitet nga: mercedes 21 Dhj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje shume te mire i duhet vetem regjistrimi


Tag TAG OPEL ASTRA CORSA VECTRA ZAFIRA GOLF 1 2 3 4 5 6 AUDI PASSAT BMW MERIVA CITROEN BORA FIAT FORD RENAULT MERCEDES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim