Kombi Mercedes Sprinter 2900 kubik

Shitet nga: Muhabi 20 Mar 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi shitet me nje qmim shume te volitshem, eshte shume i ruajtur, automatik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim