Kombi T2

Shitet nga: Armend abazi 25 Jan 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi te t2 dizell 1.7 shum ne gjendje te mir i posedon 9 ulse 4 goma te reja me C per ma shum tel 044144935
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim