Kombi VW T2

Shitet nga: Armend 31 Jan 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi T2 1.7 dizell shum ne gjendje te mir i posedon 4 goma te reja me C .me 9 ulse per ma shum tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim