Kombi VW T4 1.8 benzin

Shitet nga: Feriz 07 Shk 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin t4 1.8 benxin osht shum i rujshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim