Kombi VW T4 2.4 dziel -95

Shitet nga: Harush Runjeva 03 Mar 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
NDRROHET OSE SHITET

Çmimi 1700 €
VW T4, 2.4 Diesel
Viti 1995
Kombi regjistrim ska, as denim ska i qlajmruar me kohe.
Pesha e lejuar per ngarkes 1300kg.
Eshte ne gjendje shume te mir pa kurrfar problemi.
NDRROHET ME NDONJE VETUR ME TE VOGEL:
Polo, corsa, vw cady, smart, mini coper, etj, shtojm kesh apo edhe materiale si fasada, mobilje ne pergjithsi, reklama etj.Me respekt
Hajra
044/113 533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim