Kombi VW T4 dizel

Shitet nga: kujtim 29 Nën 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi 1.9 dizel ,viti i prodhimit 1998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim