Kombi citroen jumper 1.9 turbo

Shitet nga: Citroen jumper 08 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi te sa po ardhur nga germany regjistrim 1 vit krejt serviset e kryne km 125 mi te kalume me ni fjal esht i mir veq me pas mall me ngarku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim