Kombi t4

Shitet nga: fitim 16 Gsh 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi t4 1.9 dizell ne gjendje shum te mir ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim