Kombi ww crafter

Shitet nga: Vahid Terstena 06 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi WW CRAFTER, viti i prodhimit 2008, km te kaluara 199'000.
Kombi eshte i ruajtur shume, servisin e fundit e ka te bere me 15.06.2015.
Kombi gjendet ne Gjermani, per qmim munde te dikutojm prap per informara me te hollsishme thirni ne kete numer ne ks: 049 332 713
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim