Kombi

Shitet nga: Kastriot 18 Gsh 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes dhe nderroj me mall per market kombi renault 2007 2.2 kubikazha dizell pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim