Kompresor me ajr edhe hilt

Shitet nga: Arben 15 Nën 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Komprosor me ajr esht.shum i mir punon mir motorrin benxin i ka 70 metra gyp ka edhe.hiltin qmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim