Korp per kran--bager

Shitet nga: Besim 20 Jan 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Korpa viti 2004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim