Korpa per gjithqka

Shitet nga: ali 28 Nën 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
korpa eshte e punuuar me heker e kam pordor per dru te dimrit korpa ka rrota te forta dhe kulem dimensionet gjatesi1.50m gjersi 1.00m dhe lartesi 1.50m 049530904
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim