Kran Palfinger Hiab Atlas

Shitet nga: Rinor 13 Mar 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten Kranat
Palfinger Pk10500 viti 1995
Hiab 071 Viti 1993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim