Liebherr 902

Shitet nga: Sami 13 Jan 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin liebherr 902 ne gjendje shum te mir ndrrim i mundshum kontaktoni.Viber+37744995652
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim