Lt35 wolswagen

Shitet nga: Sejdiu hafiz 19 Dhj 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Wolswagen lt35 td , viti i prollimit 1993 , kiper kubikazh 2400 3 , 5t , me dogan te paguar , qmimi 3500e . , ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim