Luga bagerit 3 t

Shitet nga: afrim 21 Dhj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet luga bagerit e 3 t
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim