Luge bageri

Shitet nga: Miftar Guri 27 Mar 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet luga per bager Atllas nr i tel: 045311865(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim