MAN 24 362

Shitet nga: Jeton 17 Krr 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 24-362

Shes Kamjon MAN 24 362

Kontakt : 044 - 404 - 132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim