MAN 8.163 044.825.678

Shitet nga: Kujtim Gashi 01 Pri 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-163
MAN 8.163 044.825.678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim