MERCEDES VITO -02

Shitet nga: kreshnik 19 Sht 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes VITO 28-05-2002 , 108 CDI(TKUQE) numri ulseve 3. Vito ka Klim dhe karriken e shoferit me Nxemje,CD, ka 5 dyer mund te shihni edhe ne fotot..eshte ne gjendje shume te mire dhe e rujtun mire.per me shume kontaktoni

044 180018
049 889490Dora e pare ne KOSOVE dhe regjistrimi i pare ne tabela RKS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim