Man 8.163 - - 6 shpejtsi + hypobin mbrapa

Shitet nga: 044142341 10 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 8.163 6 Shpejtsi + Hypobin Viti 20.12.1999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim