Man 8.163 6 shpejtsi

Shitet nga: 044142341 16 Tet 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
man 8 163 me hypobin 6 shpejtsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim