Man Tga 18-430

Shitet nga: Valdrin 21 Dhj 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man Tga 18-430 viti 2004 retarder intarder etj
I sapo ardhur nga jasht kontakto 044-459-914 . 044 281 307
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim