Mecedes Sprinter 313

Shitet nga: Avni 11 Mar 04:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes 313 viti i prodhimit 2012 km te kaluara 72000 targa Ks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim