Mercedes 1317

Shitet nga: ... 29 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedesi 1317, viti i prodhimit 1991, i regjistruar deri ne muajin Qershor 2016. Per informata shtese kontaktoni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim