Mercedes 190 2.5 d

Shitet nga: Sherif 10 Tet 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet vetura esht shum ngjendje tmir per info 044731127
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim