Mercedes 309

Shitet nga: Arton 15 Dhj 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes 309 ne gjendje shum te mir regjistrim nuk ska ashta i qlajmrun viti i prodhimit 1987 qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim