Mercedes 407

Shitet nga: reisiiiiiiiiiiii 03 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercen per arsyje qe ka denim 1 vit dhe Jan ka me duhen paret 4 metra e 40 eshte shum me gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim