Mercedes Actros 8x4 kiper 4 AKS

Shitet nga: Blerim 26 Mar 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Actros 8x4 kiper 4 AKS
viti 12.2006
motorri 440 PS
me dogane
km 545476
Klime
Retarder te plote
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim