Mercedes-Benz Sprinter 311 CDI

Shitet nga: Sprinter 26 Jan 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Sprinter 311 CDI 2007 pa Dogane i ardhur nga zvicrra 237.000km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim