VITO 108 CDI

Shitet nga: alban 22 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 13-17
Shitet Furgoni Meredes Vito 108 CDI viti i prodhimit 2002. Ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim