Shitet kamioni mercedez per heqjen e berllogit

Shitet nga: Behar 15 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 25-28
Shitet Mercedes per bartjen e berllogit ne gjendje perfekte me shume informata ne wiber +37745315099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim