shitet

Shitet nga: esat 27 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 8-17
shitet mercedes atego 8 17 friz -30 grad viti 2003 i pa doganur ne gjendje shum te mir per pun goma 90%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim