Shlep me Dogan te paguar

Shitet nga: Osman 14 Pri 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shlep Mercedes Benz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim