Kamijonet mercedes dizell

Shitet nga: Shukri muharremi 31 Mar 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Gjendje petfekte gjat 4 gjer 2 met ka cerad hekra gomat everes te reja sanak alumin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim