Kamionet mercedes dizell

Shitet nga: Shuka 11 Pri 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Gjende e mir per pun ngjyra kaltert gjatsija 4 metra me 2 gjersija sanekin alumin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim