Kamioneten

Shitet nga: Naseri 12 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes mercedes 207 Dizel 2400 kubik viti 1988 me 10 muj regjistrin shum ne gjendje te mir teknike per mashum na konaktoni ne telin 044574257
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim