Mercedes Benz Sprinter 312D frigoo

Shitet nga: semi 27 Mar 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes Benz 312 frigo viti i prodhimit 1999 ne gjendje te rregullt regjistrimi vlen 01 02 2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim